Продаж будівельних риштувань, підйомної техніки та опалубки в Києві та Україні
Новина опублікована: 12.04.2021
Багато різновидів робіт з ремонту або будівництва не можна провести без використання спецтехніки, серед яких будівельні підйомники. Але перед вибором, необхідно вивчити їх види, особливості, області використання, а також переваги й мінуси.
Будівельні підйомники - особливе устаткування, яке є вантажопасажирським майданчиком (люлькою), здатною переміщатися горизонтально і вертикально. Зрозуміло, що призначення подібної техніки - підйом на конкретну висоту вантажів, будматеріалів, устаткування і людей, які виконують висотні роботи.
Будівельні підйомники ділять на дві великі групи: щоглові та ножичні. Поза сумнівом, у кожного виду є не лише особисті особливості конструкції, але й індивідуальні сильні сторони та недоліки.
Окрім підйому будматеріалів і працівників, підйомники використовуються з метою:
Сьогодні на ринку існує немало різновидів будпідйомників, які відрізняються вартістю і параметрами, що визначають сферу використання.
Найбільш популярні різновиди виробів:
У кожного виду є свої плюси й мінуси, які необхідно розглянути перед купівлею і використанням.
Призначаються для фасадних робіт на висоті 100 м. Підйомник кріпиться за консолі з контрвантажами, які розташовані на даху будівлі. Довжина тросів безпосередньо впливає на висоту підйому.
Платформа підходить для роботи відразу від 1 до 3 осіб. Найменший розмір люльки складає 80х150 см, а найбільший - 80х750 см, можливе регулювання за довжиною. Вантажопідйомність дорівнює 500-800 кг.
Мінуси цього приладу в тому, що в приміщенні його використати не можна, рух можливий тільки вертикально.
Відрізняються просторою і безпечною платформою, яка розташована на колісній базі. Назву пристрій дістав з-за типу підйомного механізму, що нагадує ножиці. Призначається для роботи з вантажем вагою 300-500 кг. Платформа піднімається на висоту до 16 м. Використовувати можна на вулиці й в приміщенні.
До мінуса ножичних підйомників відносять пересування по підлозі за допомогою буксирування на причепі у техніки самохідного типу або фізсіли оператора. Окрім цього, рух здійснює тільки вертикально.
Найпопулярніший вид підйомника - його обирають завдяки доступності. Установка здійснюється без використання колісної бази, з цієї причини висота підйомної бази обмежується довжиною щогли. Піднімає вантажі й робітників на висоту 6-12 м. На робочій платформі поміститься 1-2 особи, а вантажопідйомність дорівнює 125-250 кг.
До мінусів відносяться потреба в демонтажі при переміщенні на новий об'єкт. Також недолік в русі тільки по вертикалі.
Головний підйомний механізм подібного підйомника нагадує руку і може нахилятися в різні боки під різним кутом. Може виносити на платформу за межі шасі на 20-30 м, завдяки чому можна добратися в самі важкодоступні місця.
Мінуси їх в неможливості використання в приміщенні, а також шумності дизельних моделей і неекологічності.
У телескопічного підйомника стріла може нахилятися в різні боки, з цієї причини платформа може розташовуватися вертикально, горизонтально, під кутом 45º. Підйом можливий на 30-50 м. На вантажопідйомність впливає конкретна модель.
Мінуси їх в неможливості використання в приміщенні, а також шумності дизельних моделей і неекологічності.
Сьогодні на ринку представлені немало підйомних механізмів, у кожного з них є свій функціонал, параметри, а також переваги. Щоб правильно вибрати відповідний пристрій, вимагається враховувати:
Якщо потрібні будівельні підйомники, то оберіть нашу компанію. Ми працюємо не лише в Києві, а і з клієнтами з усієї України. Окрім продажу, ми пропонуємо підйомники в оренду.
Професійна безкоштовна консультація.
Нашим фахівцям можна довіряти!
Можлива оренда будь-якого товару!
Зверніться до нашого фахівця (044) 222-90-05
Доставка власним транспортом по всій Україні та на експорт
Оплата готівкою через банківську карту або безготівковий рахунок
Відвантаження з наших складів у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові